Příběhy o lásce Svatby

DSC06060 | Svatby

Focení svatby

Přirozenost.
autenticita.
emoce. láska.

Tvořím střípky okamžiků, které skládám do příběhu. Svatební fotografie jsou zhmotněné vzpomínky. A ty jsou to jediné, co vám ze svatby zůstane. Mají proto nevyčíslitelnou hodnotu. Když si je po letech prohlídnete, vrátí vás v čase spolu se všemi pocity, které jste ve váš velký den prožívali.

Aby toto bylo možné, fotím reportážní formou. Zachycuji skutečnost, přesně takovou jaká je, od začátku do konce. Přirozeně. Zaměřuji se na detaily, na lásku a emoce. Nevytrhávám okamžiky z kontextu. Nestylizuji do žádných póz. Nevyžaduji opakování úkonů jen proto, abychom měli více fotek. Zachycuji svým okem to, co se reálně odehrává. Nenarušuji kouzlo okamžiku, naopak se jej snažím vždy zachytit ve své kráse.

Jako svatební fotograf jsem spíše nenápadným pozorovatelem, který vnímá a prožívá s vámi. Intuitivně zachycuje a neunikne mu žádný důležitý moment. I takový, o kterém si ani nemyslíte, že důležitý je. Detaily, které mají hloubku.

Svatební fotografie o lásce, emocích a skutečných okamžicích

DSCF1822 | Svatby
DSC05983 | Svatby
img2 | Svatby
DSCF4273 scaled | Svatby
img5 | Svatby
IMB NOw5Yh | Svatby
DSC05724 1 | Svatby
img3 | Svatby

Svatební fotografie
je o důvěře mezi námi

Svatební párové focení je většinou jediná chvíle, kdy jste z celého dne sami a máte tak možnost navnímat atmosféru okamžiku, kdy jste si řekli své ano. V takovém případě jen zachycuji vaši lásku. Pokud je to možné, ideální je pro nafocení svatebních portrétů hodina času, ale je třeba fajn jej rozdělit i do dvou kratších časových úseků během dne.

Při focení svatby je pro mne důležitá vzájemná důvěra a nesmírně si vážím toho, když mě mezi sebe přijmete. Jsem vděčná, když můžu váš den prožívat s vámi.

A já už jen zachycuji vaši lásku

Svatební příběhy

Nahlédněte se mnou do střípků okamžiků jedinečných příběhů.

Galerie

Nestačilo?

Koukněte na více svatebních galerií

DSCF4091 | Svatby

Poznejte mě

Přístup k focení

Jsem svatební fotograf, který je spíše nenápadný pozorovatel nenarušující atmosféru a zachycující vaši autentičnost. Občas vás mohu nasměrovat, ať už z hlediska dobrého světla, lepší pozice nebo pomůžu navodit potřebnou atmosféru. Vždy individuálně s ohledem na jedinečnost a povahu každého novomanželského páru.

Cena

svatební fotografie

Kolik stojí
Svatební den

Svatební balíčky jsou v mém podání balíčkem vzpomínek tvořených v rámci fotoreportáže z celého dne. Cena za celodenní focení počítá s 8-14 hodinami času stráveném na vaší svatbě (dle zvoleného balíčku), ale vše je možné doladit individuálně.

Ceník svatebního focení vám ráda zašlu. Napište si o něj.

DSCF5348 | Svatby
DSCF5082 | Svatby
img6 | Svatby

Reference

Pochvaly

Sejdeme se před svatbou?

Určitě! Po rezervaci terminu se domluvíme na osobní schůzce abychom se poznali a ujistili se, ze jsme spolu na stejné vlně. To je pro naši následnou spolupráci zásadní. Pár měsíců před svatbou se sejdeme znovu, kde probereme detaily ke svatbě a naplánujeme vše potřebné. Druhou schůzku můžeme spojit s předsvatebním focením.

Je představební focení důležité?

Není nutností, ale je fajn hned z několika důvodů. Získáte párové fotky a hlavně se můžeme vzájemně více poznat. Zažijete si, jaký mám přístup k focení. Zjistíte, že fakt není čeho se obávat a ve svatební den už pak nebudete tolik nervózní, protože budete vědět, do čeho jdete 🙂

Jak dlouho probíhá focení svatby?

Fotím pouze celé dny, celý příběh. Nenajdete u mne balíčky z obřadu a párového focení. Cena za běžné celodenní focení počítá s 8-14 hodinami hodinami času stráveném na vaší svatbě, v závislosti na vybraném balíčku. Je však možné domluvit se na čemkoli individuálně. Kratší intimní svatby jsou brány jako zkrácený svatební balíček.

Kdy dostaneme hotové fotky?

Do tří dnů obdržíte pár upravených fotek v menším rozlišení, ideální ke sdílení se svými nejbližšími. Všechny upravené fotky dostanete do 60 dní po svatbě.

Jste fotograf jen pro moravskoslezský kraj?

Jsem zejména svatební fotograf pro Moravskoslezský kraj. V rámci kraje se za vámi dopravím, ať už se vaše svatba koná ve městě nebo v horské chatě.
Nebráním se ani vzdálenějším svatbám. V takovém případě se pobavíme o možnostech individuálně.

Co vás zajímá

Otázky

Mohu pro vás zachytit váš význaný
svatební den

Neopakovatelné životní okamžiky

Vždy je zaznamenávám s přirozeností, autenticitou a mám cit pro zdánlivě nepatrné detaily a momenty, které však mají velkou hloubku.

DSCF9365 | Svatby