Rodinná reportáž Pánikovi Malý Timi

Miluju reportáže a zachycování autentičnosti. Vytvoření bezpečného prostředí, abyste se se mnou cítili dobře a já mohla jen nerušeně zachycovat to, jací jste. Jedině tak mohou vzniknout ty pravé vzpomínky, na které budete při prohlížení vašich fotografií dojatě a s úsměvem na rtu vzpomínat 🙂

Deniska mi psala, že by si přála nafotit vzpomínku na období, kdy se jim narodil druhý syn, s láskou nazývaný Tymiánek 🤎

Dny ubíhaly, probíhalo náročno ovlivněné věcmi, které k šestinedělí bohužel často patří, ať už po fyzické, či psychické stránce.
A i když měla Denča možnost s focením počkat, nakonec se jí ta myšlenka, že zachytím intenzivní aktuálno a nebudeme čekat na to, až si vše sedne, líbila.
“víš co, aspoň nám zachytíš to období přesně takové, jaké je“ prohlásila mi do hlasovky Denča lehce rozechvělým hlasem.

A za mě to bylo o to víc krásnější🤎 je úplně jedno, že starší dítko při focení nanosí všechny poctivě uklizené hračky do záběru a takový dětský dřez se musí fotit taky! Velký plyšový medvěd jakbysmet! 🙂

Je úplně jedno, že je malé miminečko většinu času na prsu u své mámy. Že se starší děťátko nechce na fotku jak na potvoru pomazlit, ačkoli to tak miluje a potřebuje! Nebo že se pláče, protože proběhla zrovna nějaká vlna silné emoce. To taky nevadí. To je prostě život, který žijeme.
A až se pustí ten tlak a nechá se vše běžet jen tak, jak prostě je…

Vzniknou takové nádherné chvíle plné emocí, které s vámi prožívám, nehodnotím, nesoudím, jen s porozuměním a úsměvem vnímám a s láskou zachycuji.

„Já jsem tak dojatá, tohle jsme přesně my! Ani jsem netušila, že by se z toho mohly takové krásné fotky povést!“

Vždy se povedou. Když jste to vy 🤎

Rodina

Reference

Pochvaly

Mohu pro vás zachytit všední i nevšední
okamžiky. Z fotek skládám příběh

Každý příběh je jedinečný

Vždy jej zaznamenávám s přirozeností, autenticitou a mám cit pro zdánlivě nepatrné detaily, které však mají velkou hloubku. Zachycuji atmosféru okamžiku.

DSC02282 | Rodinná reportáž Pánikovi